O nas

O nas

Jesteśmy organizacją pozarządową, działamy na terenie całej Polski, a w szczególności w Wielkopolsce.

010-charityGłównym obszarem naszych działań jest wspieranie rodziny, w której występują problemy wynikające z przemocy, alkoholizmu czy narkomanii. Wsparcie to polega przede wszystkim na podnoszeniu kompetencji osób, które pomagają tym rodzinom.

004-teamworkKładziemy nacisk na praktyczny aspekt przekazywanej wiedzy, dlatego omawiane tematy wzbogacamy o materiał filmowy, studia przypadków i ćwiczenia.

006-groupZ naszych szkoleń skorzystało już ponad 20 tysięcy osób.

009-chil-hand-on-the-hand-of-an-adultSwoją pomoc kierujemy również bezpośrednio do rodzin. Osoby współuzależnione i doznające przemocy mogą korzystać z pomocy indywidualnej lub grup edukacyjno – wspierających prowadzonych przez psychologów Fundacji.

005-strategyPodchodzimy do nich twórczo i elastycznie, a program oraz treść szkoleń dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

002-networkingOd ponad 20 lat działamy w partnerstwie z samorządami. Współpracujemy z ośrodkami pomocy społecznej, Policją, gminnymi komisjami rozwiązywania problemów alkoholowych, szkołami, organizacjami pozarządowymi i uczelniami wyższymi.

Co nas wyrożnia?

Oferta szkoleniowa dostosowana do indywidualnych potrzeb odbiorcy

hand-shake

wiarygodność i kompetencje

005-mind

elastyczność

004-backbend

rzetelnie opracowane materiały szkoleniowe

003-medal

zaangażowanie

002-presentation

dobra atmosfera podczas szkoleń

001-partners-claping-hands

Zapraszamy do współpracy!